Profesyonel insanlar için modüler duygu ve tasarım

Profesyonel catering ekipmanlarının tasarım ve imalatında lider

Tarihçe

Şirketimiz 1984 yılında Öz İş Rovelver adı altında mutfak sektörüne adım atmış olup, 1999 yılından itibaren LİVA GAZ ARMATÜRLERİ VE END. MUT. AKS. olarak sektördeki yerini almıştır.

LİVA GAZ ARMATURLERİ  adı altında LVA ve LSA markaları ile iki geniş üretim alanına sahip olan şirketimiz endüstriyel mutfak sektörüne yönelik Gaz ve Su yedek parçaları üretmektedir. En yeni teknolojileri kullanarak iş ortaklarına dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesi ile hareket eden şirketimiz 32 yıllık süreçte Türkiye ve dünya da endüstriyel mutfak yedek parça üretiminde en büyük firmaların arasında yer almayı başarmıştır.

Geçmişin tecrübesini ve günümüz teknolojik imkânlarını birleştirerek, donanımlı kadrosu, kaliteli ürün ve uygun fiyat anlayışıyla müşterilerine; kazanç ve kullanım avantajları sağlayan, teslim sonrası verdiği teknik destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetini önceleyen projeler geliştirmek ve bunun sürekliliğini sağlamak ana hedefimizdir.

İş ortaklarına üretim alanının dışında mutfak sektörünün diğer yedek parçalarının da temini konusunda yardımcı olan firmamız 2006 yılından itibaren, Avrupa da Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere ve İspanya; Asya ve Afrika da Rusya Ukrayna Kazakistan Cezayir Fas Tunus Ürdün ve Suudi Arabistan başta olmak üzere 48’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ürün yelpazesini her geçen gün artırarak endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren, müşterilerinin istekleri ve projeleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini arttırmaya devam eden firmamız kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

Ticarette başarı ve sürekliliğin sırrı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan LİVAGAZ, iş ortaklarının gösterdiği ilgi ve desteğinden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir…

Misyon

Müşteri memnuniyetini, kaliteyi, profesyonel yönetim anlayışını, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu teknolojik gelişmelere uygun olarak sürekli gelişmeyi esas alan bir anlayışla endüstriyel mutfak yedek parçaları üretiminde lider bir kuruluş olmak hedeflediğimiz misyonumuzdur

Vizyon

Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak ve her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmak. Şartlar ne kadar zor olursa olsun her zaman en iyisi için çabalamak ve en iyisini yapmak. Gösterdiğimiz faaliyet alanında gelecekte daha büyük, daha kaliteli ve daha iyi bir LİVAGAZ olabilmek.

Kurumsal Değerlerimiz

 • Etik değerlere bağlı, açık ve dürüstüz; birbirimize güvenir ve saygı duyarız.
 • Yaptığımız her işi tutku ile yapar; aklımızı ve yüreğimizi koyarız.
 • Büyük bir sorumluluk duygusu ile hareket eder ve gerektiğinde hesap verebiliriz.
 • Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşırız.
 • Hiç durmaksızın gücümüzün yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en vazgeçilmez ilkemizdir.
 • Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle siparişleri zamanında hazırlarız.
 • Çevreye ve topluma olan sorumluluğunun bilincinde olarak tüm çalışanlarımızla çevreyi korumaya özen gösteririz.
 • Çalışanlarımıza takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlarız.
 • Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek yaratırız geleceğimizi. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.
 • Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilici içinde üzerimize düşen yükümlükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz.
 • Şirket kültürümüzün en temel ilkelerinden biri; tüm iş süreçlerimizde doğanın korunmasının ve ekolojik düzene fayda sağlanmasının, gelecek kuşakların yaşam kalitesinin arttırılması için birincil öncelik olduğunun bilinciyle hareket etmektir.
 • Ortak başarımız için hep birlikte çalışırız.

Catering İçin Teknoloji ve Kalite

Liva, geçmişle bir kopma unsuru olmak ve yeni bir catering modeli oluşturmaya çalışırken yenilikçi olmak istiyoruz. Yemek pişiren profesyonellere adanmış pişirme, hazırlama ve yıkama bölümlerinde “anahtar teslimi” bir hizmet için ideal çözüm .

Profesyonel Mutfaklar Güvenli ve Sertifikalı

Liva gaz, uluslararası kalite standartlarını karşılayarak maksimum verimlilik ve güvenlik sağlamak amacıyla üretim çalışmalarına odaklanmaktadır . Liva farklı hedef pazarlarda kalite, güvenlik ve hijyen gereksinimlerini karşılamak için aşağıdaki sertifikaları başarıyla almıştır.

Çevreye Saygılı Profesyonel Mutfak

Bir sorumlu üretim bakış her açısı mükemmellik ve başarıyı teşvik etmektir. Profesyonel ekipman dünyasındaki ürünlerimizi ayıran yenilik ve yaratıcılık, topluma ve çevreye karşı duyarlılığı gerektirir. Üretmiş olduğumuz ürünler % 100 geri dönüştürülebilir, çünkü tamamen geri dönüştürülebilir paslanmaz çelikten üretilmiştir.