1–12 / 170 sonuç gösteriliyor

Show sidebar

1/4” Bağlantı Parçaları

Resim Parça Kodu Açıklama Diş Boru (ø)
1 300.021.173 Hortum girişi T ø8
2 300.021.172 Hortum girişi L 7/16 UNF 1/4”
3 300.021.168 Hortum girişi 7/16 UNF 1/4”

1/4” Bağlantı Parçaları

Resim Parça Kodu Açıklama Diş Boru (ø)
1 300.021.184 Ekleme T 7/16 UNF 1/4”
2 300.021.160 Çiftli rampa M14x1.5 – 7/16 UNF 1/4”
3 300.021.158 Tekli rampa M14x1.5 – 7/16 UNF 1/4”

10-10.5 KW Dikey Brulör

Parça Kodu Kaplama
210.031.152 Sarı Kapaklı
210.031.160 Siyah Kapaklı
210.031.170 Kumlu Nikelli

10-10.5 KW Yatay Brulör

Parça Kodu Kaplama
210.031.177 Sarı Kapaklı
210.031.185 Siyah Kapaklı
210.031.195 Kumlu Nikelli

2,5-3 KW Dikey Brulör

Parça Kodu Açıklama Kaplama
210.031.120 2.5-3.0 KW dikey brülör Kumlu nikelli

3/8” – ø10 Bağlantı Parçaları

Resim Parça Kodu Açıklama Diş Boru (ø)
1 301.021.356 Rampa gövde T G3/8”-M16x1.5 3/8”-ø10
2 301.021.374 Rampa gövde G3/8”-M16x1.5 3/8”-ø10
3 300.021.055 Rekor M16x1.5 3/8”-ø10
4 300.021.859 Yüzük 3/8”
4 300.021.860 Yüzük ø10

3/8” – ø10 Bağlantı Parçaları

Resim Parça Kodu Açıklama Diş Boru (ø)
1 301.021.326 Ekleme T M16x1.5 3/8”-ø10
2 300.021.055 Rekor M16x1.5 3/8”-ø10
3 300.021.859 Yüzük M16x1.5 3/8”-ø10
3 300.021.860 Yüzük M16x1.5 3/8”-ø10

5.0-5.5 KW Dikey Brulör

Parça Kodu Açıklama Kaplama
210.031.375 5.0-5.5 KW Dikey Brulör Emaye Kapaklı

6.0-6.5 KW Dikey Brulör

Parça Kodu Kaplama
210.031.007 Sarı Kapaklı
210.031.010 Siyah Kapaklı
210.031.020 Kumlu Nikelli

6.0-6.5 KW Yatay Brulör

Parça Kodu Kaplama
210.031.032 Sarı Kapaklı
210.031.035 Siyah Kapaklı
210.031.045 Kumlu Nikelli

8.0 KW Monoblok Brulör

Resim Parça Kodu H Kaplama
1 210.031.600 27 Nikelli
2 210.031.601 43 Nikelli

8.5-9.0 KW Dikey Brulör

Parça Kodu Kaplama
210.031.052 Sarı Kapaklı
210.031.060 Siyah Kapaklı
210.031.070 Kumlu Nikelli