3 sonuç gösteriliyor

Show sidebar

Alfa Model Brülör Yedek Parçaları

Resim Parça Kodu Açıklama Diş Boru (ø)
1 301.021.181 Dirsek ünyon yüzüklü M16x1.5

M14x1

3/8” – ø10
2 300.021.055 Rekor M16x1.5 3/8” – ø10
3 300.021.859 Yüzük 3/8”
3 300.021.860 Yüzük ø10

Alfa Model Brülör Yedek Parçaları

Parça Kodu Açıklama d (ø) Gaz Ailesi Brulör
300.021.428 Enjektör M8x0.75 1.00 LPG 4.0
300.021.433 1.50 LNG 4.0
300.021.429 1.10 LPG 5.0
300.021.435 1.70 LNG 5.0
300.021.430 1.20 LPG 6.5
300.021.437 1.90 LNG 6.5

Alfa Model Brülörler

Resim Parça Kodu Açıklama D (ø) L1 (mm) L2 (mm) L3 (mm)
1 210.031.445 4 KW brülör 85 33 145 195
2 210.031.440 5 KW brülör 115 33 145 195
3 210.031.435 6,5 KW Çift yanışlı brülör 126 48 170 235