2 sonuç gösteriliyor

Show sidebar

Brülör Yedek Parçaları

Resim Parça Kodu Açıklama Diş Boru (ø)
1 301.021.167 Dirsek ünyon yüzüklü M16x1.5 – G1/4” 3/8” – ø10
2 301.021.171 Ünyon yüzüklü M16x1.5 – G1/4” 3/8” – ø10
3 300.021.055 Rekor M16x1.5
4 300.021.001 Somun G1/4”
5 300.021.859 Yüzük 3/8”
5 300.021.860 Yüzük ø10

Brülör Yedek Parçaları

Parça Kodu Açıklama d (ø) Gaz Ailesi Brulör
300.021.429 Enjektör M8x0.75 1.10 LPG 5.0-5.5
300.021.435 1.70 LNG 5.0-5.5
300.021.430 1.20 LPG 6.0-6.5
300.021.436 1.80 LNG 6.0-6.5
300.021.432 1.40 LPG 8.5-9.0
300.021.440 2.20 LNG 8.5-9.0
300.021.433 1.50 LPG 10.0-10.5
300.021.442 2.40 LNG 10.0-10.5
300.021.434 1.60 LPG 11.0-12.0
300.021.444 2.60 LNG 11.0-12.0
300.021.433 1.50 LPG 9.0-10.0
300.021.441 2.30 LNG 9.0-10.0
300.021.776 1.35 LPG 8.0
300.021.439 2.10 LNG 8.0