1–12 / 16 sonuç gösteriliyor

Show sidebar

1/4” Bağlantı Parçaları

Resim Parça Kodu Açıklama Diş Boru (ø)
1 300.021.173 Hortum girişi T ø8
2 300.021.172 Hortum girişi L 7/16 UNF 1/4”
3 300.021.168 Hortum girişi 7/16 UNF 1/4”

1/4” Bağlantı Parçaları

Resim Parça Kodu Açıklama Diş Boru (ø)
1 300.021.184 Ekleme T 7/16 UNF 1/4”
2 300.021.160 Çiftli rampa M14x1.5 – 7/16 UNF 1/4”
3 300.021.158 Tekli rampa M14x1.5 – 7/16 UNF 1/4”

3/8” – ø10 Bağlantı Parçaları

Resim Parça Kodu Açıklama Diş Boru (ø)
1 301.021.356 Rampa gövde T G3/8”-M16x1.5 3/8”-ø10
2 301.021.374 Rampa gövde G3/8”-M16x1.5 3/8”-ø10
3 300.021.055 Rekor M16x1.5 3/8”-ø10
4 300.021.859 Yüzük 3/8”
4 300.021.860 Yüzük ø10

3/8” – ø10 Bağlantı Parçaları

Resim Parça Kodu Açıklama Diş Boru (ø)
1 301.021.326 Ekleme T M16x1.5 3/8”-ø10
2 300.021.055 Rekor M16x1.5 3/8”-ø10
3 300.021.859 Yüzük M16x1.5 3/8”-ø10
3 300.021.860 Yüzük M16x1.5 3/8”-ø10

Dirsekler

Resim Parça Kodu Açıklama Diş
1 300.041.004 Dirsek G1/2”-G1/2”
1 300.041.005 Dirsek G1/2”-G3/8”
2 300.041.006 Dirsek G1/2”-G1/2”

Dirsekler

Resim Parça Kodu Açıklama Diş
1 300.041.003 Ocak hortum girişi-pipo G3/8”
1 300.041.002 Fırın hortum girişi-pipo G1/2”
2 300.041.014 Ocak hortum girişi-düz G3/8”
2 300.041.009 Fırın hortum girişi-düz G1/2”

M4.5×0.5 Enjektör

Parça Kodu d (ø) Parça Kodu d (ø)
300.021.383 1,10 300.021.395 2,30
300.021.384 1,20 300.021.396 2,40
300.021.385 1,30 300.021.397 2,50
300.021.386 1,40 300.021.377 0,50
300.021.389 1,70 300.021.378 0,60
300.021.390 1,80 300.021.379 0,70
300.021.392 2,00 300.021.380 0,80
300.021.393 2,10 300.021.381 0,90
300.021.394 2,20 300.021.382 1,00

M6x0.75 Enjektör

Parça Kodu d (ø) Parça Kodu d (ø)
300.021.499 0,50 300.021.570 1,60
300.021.504 0,60 300.021.476 1,80
300.021.486 0,70 300.021.502 2,00
300.021.547 0,80 300.021.482 2,20
300.021.706 0,90 300.021.477 2,40
300.021.478 1,00 300.021.399 1,70
300.021.475 1,20
300.021.485 1,30
300.021.479 1,40

M8x0.75 Enjektör

Parça Kodu d (ø) Parça Kodu d (ø)
300.021.429 1,10 300.021.441 2,30
300.021.430 1,20 300.021.442 2,40
300.021.431 1,30 300.021.443 2,50
300.021.432 1,40 300.021.444 2,60
300.021.435 1,70 300.021.445 2,70
300.021.436 1,80 300.021.446 2,80
300.021.438 2,00 300.021.447 2,90
300.021.439 2,10 300.021.490 3,00
300.021.440 2,20 300.021.480 3,10

Nipel

Parça Kodu Açıklama Diş Yönü
300.021.204 G1/2”-G1/2” sağ-sağ
300.021.205 G1/2”-G1/2” sağ-sol

Rekorlar

Parça Kodu Açıklama Boru (ø)
300.021.054 G1/2” ø12
300.021.052 G3/8” 3/8” – ø10
300.021.055 M16x1,5 3/8” – ø10
300.021.050 G1/4” 1/4”

Sarı Dirsek

Resim Parça Kodu Açıklama Diş
1 300.021.351 Sarı Dirsek G1/2”-G1/2”
2 300.021.350 Sarı Dirsek G1/2”-G1/2”