Liva Gaz Armatürleri +90 212 671 65 83

Deliklikaya Mahallesi , Cubuklu Caddesi, No:7 34279

Bizi Tanıyın

Endüstriyel mutfak yedek parça üretiminde 32 yıllık tecrübe

Şirketimiz 1984 yılında Öz İş Rovelver adı altında mutfak sektörüne adım atmış olup, 1999 yılından itibaren Liva Gaz Armatürleri ve End. Mut. Aks. olarak sektördeki yerini almıştır.

LİVA GAZ ARMATURLERİ adı altında LVA ve LSA markaları ile iki geniş üretim alanına sahip olan şirketimiz endüstriyel mutfak sektörüne yönelik Gaz ve Su yedek parçaları üretmektedir. En yeni teknolojileri kullanarak iş ortaklarına dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesi ile hareket eden şirketimiz 32 yıllık süreçte Türkiye ve dünyada endüstriyel mutfak yedek parça üretiminde en büyük firmaların arasında yer almayı başarmıştır.

Geçmişin tecrübesini ve günümüz teknolojik imkânlarını birleştirerek, donanımlı kadrosu, kaliteli ürün ve uygun fiyat anlayışıyla müşterilerine; kazanç ve kullanım avantajları sağlayan, teslim sonrası verdiği teknik destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetini önceleyen projeler geliştirmek ve bunun sürekliliğini sağlamak ana hedefimizdir.

İş ortaklarına üretim alanının dışında mutfak sektörünün diğer yedek parçalarının da temini konusunda yardımcı olan firmamız 2006 yılından itibaren, Avrupa’da Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere ve İspanya; Asya ve Afrika’da Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Cezayir, Fas, Tunus, Ürdün ve Suudi Arabistan başta olmak üzere 48’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.Ürün yelpazesini her geçen gün artırarak endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren, müşterilerinin istekleri ve projeleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini arttırmaya devam eden firmamız kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

Ticarette başarı ve sürekliliğin sırrı;

Hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Livagaz, iş ortaklarının gösterdiği ilgi ve desteğinden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir…

Vizyonumuz

Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak ve her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmak. Şartlar ne kadar zor olursa olsun her zaman en iyisi için çabalamak ve en iyisini yapmak. Gösterdiğimiz faaliyet alanında gelecekte daha büyük, daha kaliteli ve daha iyi bir LİVAGAZ olabilmek.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini, kaliteyi, profesyonel yönetim anlayışını, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu teknolojik gelişmelere uygun olarak sürekli gelişmeyi esas alan bir anlayışla endüstriyel mutfak yedek parçaları üretiminde lider bir kuruluş olmak hedeflediğimiz misyonumuzdur.